Obóz w Janowie Lubelskim – wakacje 2017 (ZDJĘCIA)

Dzięki hojności Darczyńców od 6 lipca do 5 sierpnia 2017 roku odbyła się w Janowie Podlaskim II. edycja obozów historyczno – sportowych w której, w trzech turnusach wzięło udział ponad 200 dzieci z 25. szkół z całej Polski oraz ze szkoły polskiej w Londynie kultywujących tradycje Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej.

Zadowolenie dzieci, ciepłe, pełne uznania oceny rodziców i dyrektorów szkół, bogaty program edukacyjny oraz fantastyczna atmosfera tworzona przez wysoko wykwalifikowany zespół wychowawców są dla nas inspiracją do realizacji kolejnych edycji obozów.

Dzięki hojności naszych Darczyńców obozy te były całkowicie bezpłatne dla ich uczestników. Serdeczne podziękowania składamy na ręce Przedstawicieli Zarządów:

• Banku Polskiego PKO BP S.A.
  • Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukaszewicza
  • Fundacji Grupy PKP
  • Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z obozu w Janowie Lubelskim.