Lista Cichociemnych

Poniżej lista nazwisk 316 Cichociemnych, którzy złożyli przysięgę na Rotę Armii Krajowej i zostali przerzuceni do Ojczyzny drogą pwietrzną, jak również wykaz skoczków przeszkolonych i nie przerzuconych do Kraju, którzy zostali zaprzysiężeni na rotę AK po zakończeniu kursów odprawowych.

Lista 316 Cichociemnych, którzy złożyli przysięgę na Rotę Armii Krajowej i zostali przerzuceni do Ojczyzny:

  1. Adrian Florian „Liberator”
  2. Bałuk Stefan „Starba”
  3. Bator Ignacy „Opór”
  4. Bazała Leon „Striwiąż”
  5. Bąkiewicz Zbigniew „Zabawka”
  6. Benedyk Tadeusz „Zahata”
  7. Benrad Adam „Drukarz”
  8. Bernaczyk Kazimierz „Rango”
  9. Bętkowski Jacek „Topór”
  10. Biały Jan „Kadłub”
  11. Bichniewicz Jerzy „Błękitny”
  12. Bidziński Niemir „Ziege Karol”
  13. Biedrzycki Stanisław „Opera”
  14. Bielski Romuald „Bej”
  15. Bienias Jan „Osterba”
  16. Bieżuński Jan „Orzyc”
  17. Bilski Kazimierz „Rum”
  18. Bogusławski Prus  Andrzej „Pancerz”
  19. Boryczka Adam „Brona”
  20. Borys Adam „Pług”
  21. Burdziński Tadeusz „Malina”
  22. Busłowicz Michał „Bociek”
  23. Buyno Jerzy „Gżegżółka”
  24. Bystrzycki Przemysław „Grzbiet”
  25. Bzdawka Bernard „Siekiera”
  26. Cetys Teodor „Wiking”
  27. Chmieloch Ryszard „Błyskawica”
  28. Chmielowski Antoni „Wołk”
  29. Chyliński Eugeniusz „Frez”
  30. Cieplik Franciszek „Hatrak”
  31. Czaykowski Andrzej „Garda”
  32. Czepczak-Górecki Bronisław „Zwijak”
  33. Czerwiński Kazimierz „Bryzga”
  34. Człapka Kazimierz „Pionek”
  35. Czuma Józef „Skryty”
  36. Dąbrowski Adam „Puti”
  37. Dekutowski Hieronim „Zapora”
  38. Dmowski Stanisław „Podlasiak”
  39. Dziadosz Rudolf „Zasaniec”
  40. Dzikielewski Feliks „Oliw”
  41. Eckhardt Mieczysław „Bocian”
  42. Emir-Hassan Jerzy „Turek 2”
  43. Farenholc Oskar „Sum”
  44. Fijałka Michał „Kawa”
  45. Flont Władysław „Grandziarz” lub „Grandziarzon”
  46. Fortuna Ludwik „Siła”
  47. Fuhrman Kazimierz „Zaczep”
  48. Gałecki Adolf „Maszop”
  49. Garczyński Marian „Skała”
  50. Gaworski Tadeusz „Lawa”
  51. Gilowski Stanisław „Gotur”
  52. Godzik Władysław „Skrzat”
  53. Golarz-Teleszyński Marian „Góral 2”
  54. Gołębiowski Marian „Ster”
  55. Gołuński Norbert „Bombram”
  56. Górski Jan „Chomik”
  57. Górski Stefan „Brzeg”
  58. Grodzicki Krzysztof „Jabłoń”
  59. Gromnicki Zygmunt „Gula”
  60. Grun Bronisław „Szyb”
  61. Grycz Jan „Dziadzio”
  62. Harasymowicz Stanisław „Lalka”
  63. Hauptman Władysław „Gapa”
  64. Heczko-Kalinowski Gustwa „Skorpion”
  65. Hencel Stanisław „Pik”
  66. Hoffman Wojciech „Bugaj”
  67. Hörl Jan „Frog”
  68. Iglewski Antoni „Ponar” lub „Vanadi”
  69. Ignaszak Stefan „Drozd”
  70. Ipohorski-Lenkiewicz Wiesław „Zagroda”
  71. Iranek-Osmecki Kazimierz „Heller” lub „Makary”
  72. Iszkowski Jerzy „Orczyk”
  73. Jabłoński Bolesław „Kalia”
  74. Jachciński Henryk „Kret”
  75. Jackiewicz Bolesław „Łabędź”
  76. Jagileski Stanisław „Gacek”
  77. Jakubowski Ewaryst „Brat”
  78. Jankowski Stanisław „Burek”
  79. Januszkiewicz Henryk „Spokojny”
  80. Jarosz Janusz „Szermierz”
  81. Jasieński Stefan „Alfa” lub „Urban”
  82. Jastrzębski Antoni „Ugór”
  83. Jaworski Tadeusz „Gont”
  84. Jaworski Tadeusz Stanisław „Bławat”
  85. Jeziorański Zdzisław, Nowak Jan „Zych”
  86. Jokiel Jan „Ligota”
  87. Jurecki Marian Aleksander Józef „Orawa”
  88. Jurkiewicz Longin „Mysz”
  89. Kalenkiewicz Maciej „Kotwicz”
  90. Kamieński Jan „Cozas”
  91. Kamiński Bronisław „Golf”
  92. Kaszyński Eugeniusz „Nurt”
  93. Kazimierczak Stanisław „Ksiądz”
  94. Kiwer Edward „Biegaj”
  95. Klimowicz Władysław „Tama”
  96. Klimowski Tadeusz „Klon”
  97. Klinicki Maksymilian „Wierzba 2”
  98. Klocek-Niewęgłowski Włodzimierz „Garłuch”
  99. Kobyliński Tadeusz „Hiena”
  100. Kobyliński Wacław „Dziad”
  101. Kochański Jan „Jarema”
  102. Kochański Władysław „Bomba”
  103. Kolasiński Stanisław „Ulewa”
  104. Konik Bronisław „Sikora”
  105. Konstanty Ignacy „Szmaragd”
  106. Kontrym Bolesław „Żmudzin”
  107. Kopisto Wacław „Kra”
  108. Koprowski Franciszek „Dąb”
  109. Kossakowski Tadeusz „Krystynek”
  110. Kostuch Tomasz „Bryła”
  111. Kotorowicz Stanisław „Kron”
  112. Kowalik Edward „Ciupuś””
  113. Kowalski Jerzy „Baba”
  114. Kowalski Ryszard „Benga”
  115. Kozłowski Julian „Cichy”
  116. Kożuchowski Henryk „Hora”
  117. Krajewski Henryk „Trzaska” lub „Wicher”
  118. Krasiński Adam „Szczur”
  119. Krizar Leopold „Czeremosz”
  120. Krokay Walenty „Siwy”
  121. Kryszczukajtis Mirosław „Szary”
  122. Krzymowski Stanisław „Kostka”
  123. Kuczyński Marian „Zwrotnica”
  124. Kujawiński Stanisław „Wodnik”
  125. Kułakowski Aleksander „Rywal”
  126. Kwarciński Mieczysław „Ziut”
  127. Kwiatkowski Bohdan „Lewar”
  128. Lech Jan „Granit”
  129. Lech Włodzimierz „Powiślak”
  130. Leśkiewicz Marian „Wygoda”
  131. Lewandowski ALeksander „Wiechlina”
  132. Lewko Kazimierz „Palec”
  133. Lewkowicz Bronisław „Kurs”
  134. Linowski Artur „Karp”
  135. Lipiński Wojciech „Lawina”
  136. Luszowicz Zdzisław „Szakal”
  137. Łada Lech „Żagiew”
  138. Łagoda Hieronim „Lak”
  139. Łakomy Albin „Twornik”
  140. Łastowski Zenon „Łobuz”
  141. Łojkiewicz Adolf „Ryś”
  142. Łopianowski Narcyz „Sarna”
  143. Łoś Ezechiel „Ikwa”
  144. Mackus Adma „Prosty”
  145. Majewicz Stefan „Hruby”
  146. Majorkiewicz Felicjan „Iron”
  147. Makagonow Aleksander „Wschód”
  148. Makarenko Anatol „Tłok”
  149. Maksyś Władysław „Azot”
  150. Malik Franciszek „Piorun 2”
  151. Marecki Władysław „Żabik 2”
  152. Marek Jan „Walka”
  153. Marynowski Edmund „Sejm”
  154. Matula Zbigniew „Radomyśl”
  155. Matysko Jan „Oskard”
  156. Mazur Stanisław „Limba”
  157. Messing Janusz „Bekas”
  158. Mich Stefan „Jerz”
  159. Michalczewski Wincenty „Mir”
  160. Miciek Władysław „Młot”
  161. Milewicz Zygmunt „Róg”
  162. Mostowiec Marian „Lis”
  163. Motylewicz Piotr „Grab” lub „Krzemień”
  164. Mrazek Zbigniew „Aminius”
  165. Nadolczak Bruno „Piast”
  166. Nakoniecznikoff-Klukowski Przemysław „Kruk 2”
  167. Niedzielski Rafał „Mocny”
  168. Niemczycki Jerzy „Janczar”
  169. Niepla Kazimierz „Kawka”
  170. Nosek Antoni „Kajtuś”
  171. Nowacki Józef „Horyń”
  172. Nowak Piotr „Oko”
  173. Nowakowski Michał „Harpun”
  174. Nowobilski Tadeusz „Dzwon”
  175. Nowodworski Cezary „Głód”
  176. Nuszkiewicz Ryszard „Powolny”
  177. Odrowąż-Szukewicz Bolesław „Bystrzec”
  178. Okulicki Leopold „Niedźwiadek” lub „Kobra”
  179. Olszewski Stanisław „Bar”
  180. Ossowski Stanisław „Jastrzębiec 2”
  181. Ostrowiński Henryk „Smyk”
  182. Osuchowski Kazimierz „Rosomak”
  183. Paczkowski Alfred „Wania”
  184. Parada Michał „Mapa”
  185. Parczewski Jan „Kraska”
  186. Pentz Karol „Skała 2”
  187. Perekładowski Fliks „Przyjaciel 2”
  188. Peszke Zdzisław „Kaszmir”
  189. Pękala-Górski Mieczysław „Bosak”
  190. Piasecki Zbigniew „Orlik”
  191. Piątkowski Bohdan „Mak”
  192. Pic Witold „Cholewa”
  193. Piekarski Aleksander „Turkuć”
  194. Pieniak Czesław „Bór”
  195. Pijanowski Wacław „Dym”
  196. Pich Adolf „Góra” lub „Dolina”
  197. Piotrowski Edward „Mema”
  198. Piotrowski Julian „Rewera 2”
  199. Piwnik Jan „Ponury”
  200. Pluta Wilhelm „Pion”
  201. Pokładecki Marian „Zoli”
  202. Pokultinis Alfred „Fon”
  203. Policiewicz Zygmunt „Świerk”
  204. Poliszuk Jarosław „Arab”
  205. Polończyk Bolesław „Kryształ”
  206. Pospieszalski Antoni „Curie”
  207. Poznański Jan „Pływak”
  208. Prądzyński Janusz „Trzy”
  209. Przetocki Jacek „Oset”
  210. Przybylik Stefan „Gruch”
  211. Psykała Mieczysław „Kalwadosik”
  212. Pukacki Franciszek „Gzyms”
  213. Rachwał Bronisław „Glin”
  214. Raczkowski Stanisław „Bułany”
  215. Raszplewicz Kazimierz „Tatar 2”
  216. Ratajski Leszek „Żal”
  217. Riedl Adam „Rodak”
  218. Rogowski Jan „Czarka”
  219. Romaszkan Roman „Tatar”
  220. Rossiński Czesław „Kozioł”
  221. Rostek Jan „Dan”
  222. Rostworowski Jan „Mat”
  223. Różycki Jan „Busik”
  224. Rudkowski Roman „Rudy”
  225. Runge Tadeusz „Osa”
  226. Rybka Franciszek „Kula”
  227. Rydzewski Lech „Grom”
  228. Rzepka Kazimierz „Ognik”
  229. Sawicki Zygmunt „Samulik”
  230. Scheller-Czarny Edwin „Fordon”
  231. Seeman Tadeusz „Garbus”
  232. Serafin Jan „Czerchawa”
  233. Serafiński Fryderyk „Drabina”
  234. Sędziak Stanisław „Warta”
  235. Siakiewicz Władysław „Mruk”
  236. Sikorski Zenon „Pożar”
  237. Skowron Marian „Olcha 2”
  238. Skowroński Ryszard „Lechita”
  239. Skowroński Stanisław „Widelec”
  240. Skrochowski Jan Kanty „Ostroga”
  241. Skwierczyński Leopold „Aktor”
  242. Smela Jan „Wir”
  243. Smolski Kazimierz „Sosna”
  244. Sokołowski Jerzy „Mira”
  245. Sokołowski Tadeusz „Trop”
  246. Sokół Tadeusz „Bug 2”
  247. Sołtys Stanisław „Sowa”
  248. Specylak Zbigniew „Tur”
  249. Spychalski Józef „Grudzień” lub „Luty”
  250. Sroczyński Zdzisław „Kompresor”
  251. Starzyński Leszek „Malewa”
  252. Starzyński Tadeusz „Ślepowron”
  253. Stocki Tadeusz „Ćma”
  254. Stołyhwo Olgierd „Stewa”
  255. Stpiczyński Aleksander „Klara”
  256. Straszyński Zdzisław „Meteor”
  257. Strumpf Witold „Sud”
  258. Szczepański Mieczysław „Dębina”
  259. Szewczyk Piotr „Czer”
  260. Szpakowicz Wiesław „Pak”
  261. Szternal Kazimierz „Zryw”
  262. Sztrom Jerzy „Pilnik”
  263. Szubiński Władysław „Dach”
  264. Szwiec Waldemar „Robot”
  265. Szydłowski Adam „Poleszuk”
  266. Szymański Feliks „Boga”
  267. Ściegienny Wincenty „Las”
  268. Śliwa Kazimierz „Strażak”
  269. Śmietanko Władysław „Cypr”
  270. Śmigielski Tadeusz „Ślad”
  271. Świątkowski Andrzej „Amurat”
  272. Tajchman Michał „Mikita”
  273. Tarnawski Aleksander „Upłaz”
  274. Tomaszewski Tadeusz „Wąwóz”
  275. Trojanowski Czesław „Litwos”
  276. Trondowski Stanisław „Grzmot 2”
  277. Trybus Adam „Gaj”
  278. Twardy zbigniew „Trzask”
  279. Uklański Witold „Herold”
  280. Ulm Zygmunt „Szybki”
  281. Walter Jan „Cyrkiel”
  282. Waruszyński Zbigniew „Dewjtis 2”
  283. Wątróbski Józf „Jelito”
  284. Whitehead Alfred „Dolina 2”
  285. Wiącek Jan „Kanarek”
  286. Wiechuła Bernard „Maruda”
  287. Wiechuła Ludwik „Jeleń”
  288. Wierzejewski Tomasz „Zgoda 2”
  289. Wilczewski Michał „Uszka”
  290. Wilczkiewicz Zbigniew „Kij”
  291. Winiarski Zdzisław „Przemynik”
  292. Winter Stanisław „Przemytnik”
  293. Wiszniwski Otton „Topola”
  294. Wiszniowski Roman „Harcerz”
  295. Wiśniewski Władysław „Wróbel”
  296. Witkowski Ludwik „Kosa”
  297. Wolniak Bogusław „Mięta”
  298. Woźniak Jan „Kwaśny”
  299. Zabielski Józef „Żbik”
  300. Zachmost Henryk „Zorza”
  301. Zając Józef „Kolanko”
  302. Zalewski Janusz „Chinek”
  303. Zaorski Wacław „Ryba”
  304. Zapotoczny Stanisław „Płomień”
  305. Zarembiński Wiktor „Zrąb”
  306. Zawacka Elżbieta „Zo”
  307. Zawadzki Alfred „Kos”
  308. Zub-Zdanowicz Leonard „Dor”
  309. Zyga Ryszard „Lelum”
  310. Żaak Franciszek „Mamka”
  311. Żabierek Lech „Wulkan”
  312. Żakowicz Józef „Tabu”
  313. Żelechowski Tadeusz „Ring”
  314. Żelkowski Bronisław „Dąbrowa”
  315. Żórawski Bogusław „Mistral”
  316. Żychiewicz Antoni „Przerwa”

Lista spadochroniarzy przeszkolonych i nie przerzuconych do Ojczyzny, którzy zostali zaprzysiężeni na rotę Armii Krajowej po zakończeniu kursów odprawowych:

Przeszkoleni w Wielkiej Brytanii (lipiec 1942 – wrzesień 1944)

  1. Andrzejewski Stanisław „Ruta”
  2. Bąk Antoni   „Kaczor”
  3. Bernacki Wiktor  „Poborca”
  4. Białkowski Ludwik  „Morar”
  5. Bienia Franciszek  „Czerwień”
  6. Błażewski Stanisław  „Rysy”
  7. Boniecki-Kozera Władysław  „Lazur”
  8. Boroń Tadeusz  „Druja”
  9.  Brągiel Bronisław „Zarzewie”
  10. Brzostowski Jan  „Włodarz”
  11. Buntkowski Lech  „Stanica”
  12. Charłoziński Aleksander  „Chart”
  13. Cieszewski Tadeusz  „Borus”
  14. Cieślik Adam  „Zdar”
  15. Czajkowski Edward „Eter”
  16. Czatyrko Konstanty „Książę”
  17. Danecki Mieczysław  „Filar”
  18. Dąbkowski Witold „Morela”
  19. Dąbrowski Czesław  „Oliwka”
  20. Dębicki Tadeusz  „Płynny”
  21. Derejsk Franciszek i „Jastrząb”
  22. Dorwski Karol  „Duży”
  23. Drążyk Kazimierz  „Kaliber”
  24. Drozd Józef  „Napięcie”
  25. Drużyński Dezyderiusz  „Celuloza”
  26. Dubicki Bolesław  „Zawrat”
  27. Dybowski Adam  „Split”
  28. Dziurman Kazimierz  „Masynisa”
  29. Ejsmont Stanisław  „Człek”
  30. Faryniarz Zygmunt  „Dypol”
  31. Ficek Zygmunt  „Plaster”
  32. Filar Stanisław  „Oktoda”
  33. Gac Adam  „Słaby”
  34. Gaidowski Kazimierz  „Rubin”
  35. Garcorz Wiktor  „Lasza”
  36. Gałła Ryszard  „Łyżka”
  37. Gawlikowski Jan  „Kamionka”
  38. Grocholski Andrzej „Hubcza”
  39. Grodzicki Sławomir  „Boy”
  40. Gromkowski Jerzy  „Machiaveli”
  41. Haas Tadeusz  „Syrena”
  42. Hryniewicz Franciszek  „Strumień”
  43. Hufnagiel Mieczysław  „Radża”
  44. Iwanicki Andrzej  „Kończyna”
  45. Iwanicki Julian „Pająk”
  46. Jasiński Ludwik  „Debra”
  47. Józek Alojzy  „Sadyba”
  48. Jurczyc Mikołaj  „Działo”
  49. Kaczanowski Mikołaj  „Kres”
  50. Kaczmarek Władysław  „Mściciel”
  51. Kawulok Antoni  „Długi”
  52. Kierzkowski Bernard  „Okoń”
  53. Kiersonowski Zygmunt  „Horodzicz”
  54. Klimowicz Stanisław  „Starter”
  55. Kociołek Adam  „Chrust”
  56. Kołłupyło Czesław  „Jutrzenka”
  57. Korek Tadeusz  „Listek”
  58. Kościukiewicz Władysław  „Poranek”
  59. Kotowski Bolesław  „Łada”
  60. Kowalik Władysław  „Przecinek”
  61. Kozicki Stanisław  „Tutka”
  62. Kozłowski Bolesław  „Szyna”
  63. Krajewski Janusz  „Wycior”
  64. Krawczyszyn Mieczysław  „Tartan”
  65. Królicki Bolesław  „Mongoł”
  66. Krupa Michał  „Ciupaga”
  67. Krupowicz Narcyz  „Mandżur”
  68. Kubica Leszek  „Struś”
  69. Kucharek Bolesław  „Boby”
  70. Kuczyński Tadeusz „Zięba”
  71. Kulesza Janusz  „Niemira”
  72. Kulikowski Narcyz  „Zapalnik”
  73. Kulikowski Wacław  „Dłuto”
  74. Kurkowski Bohdan  „Zbrojarz”
  75. Kwiatkowski Adam  „Sywula”
  76. Lebiedziewicz Jan „Skarga”
  77. Lemme Jerzy  „Bokser”
  78. Lenckowski Sylwester  „Skarpa”
  79. Lipecki Tadeusz  „Wiór”
  80. Lipowski Karol „Różany”
  81. Liszczyk Edward  „Elka”
  82. Lubuska Tadeusz  „Zamar”
  83. Maćkowiak Alfons  „Alma”
  84. Magdzik Jan  „Elba”
  85. Martel Ludwik  „Kobus”
  86. Mąkolski Wacław  „Mesel”
  87. Migoś Czesław  „Neptun”
  88. Miodek Teobald  „Kierownica”
  89. Miszczyszyn Henryk  „Diaz”
  90. Mitan Stefan  „Nemo”
  91. Mizerski Eugeniusz  „Model”
  92. Młynek Stanisław  „Sarmat”
  93. Mnich Edmund  „Eda”
  94. Natuniewicz Tadeusz  „Pap”
  95. Noculak Franciszek  „Colt”
  96. Pakiewicz Jan  „Treki”
  97. Paschke Teodor  „Kujawiak”
  98. Pasiewicz Czesław  „Popiołek”
  99. Pieczyk Franciszek  „Żelbet”
  100. Piotrowicz Czesław  „Rumian”
  101. Popowicz Tadeusz  „Godula”
  102. Prociuk Aleksander  „Pałka”
  103. Purzycki Zygmunt  „Szark”
  104. Rajcheld Dyonizy  „Taran”
  105. Raźny Michał  „Ognisty”
  106. Roman Jakub  „Pędziwiatr”
  107. Romel Alfons  „Zemsta”
  108. Rychlicki Ludwik  „Różanka”
  109. Sapieja Tadeusz  „Izolator”
  110. Seweryn Mieczysław  „Rygiel”
  111. Sielicki Stanisław  „Stochód”
  112. Siegiel Franciszek  „Mściwój”
  113. Skąpski Włodzimierz  „Orsza”
  114. Skupiński Stefan  „Totul”
  115. Socha Franciszek  „Nigmar”
  116. Sojka Edward  „Miedza”
  117. Stankiewicz Zbigniew  „Wiewiór”
  118. Straszak Jerzy  „Osełka”
  119. Strojny Zbigniew  „Dysk”
  120. Suszczyński Józef  „Krzew”
  121. Szczepka Jerzy  „Bzik”
  122. Szpak Józef  „Wtyczka”
  123. Szubski Tadeusz  „Fakir”
  124. Szymański Tadeusz „Dziedzic”
  125. Świerz-Zalewski Witold „Zawodzie”
  126. Tarkiewicz Franciszek  „Blokada”
  127. Tomczyk Jan  „Huk”
  128. Tybulewicz Eugeniusz  „Czujny”
  129. Wasiuk Józef  „Bratek”
  130. Węgorek Zygmunt  „Żywiec”
  131. Wicher Aleksander  „Sudny”
  132. Wieliczko Stanisław  „Czerwony”
  133. Wisłocki Tadeusz  „Neonówka”
  134. Wiśniewski Alfred  „As”
  135. Wolański Zbigniew  „Cykl”
  136. Wołaszyn Wacław  „Pola”
  137. Wójcik Marian „Larysa”
  138. Wójek Leon „Gostyniec”
  139. Wysocki Władysław  „Latawiec”
  140. Zakrzewski Tadeusz  „Zyndram”
  141. Zbrzeźniak Józef  „Marniec”
  142. Ziranek Edmund  „Doba”
  143. Złoczewski Loenard  „Pila”
  144. Zubrzycki Jerzy  „Płomieńczyk”
  145. Żak Stefan  „Psota”
  146. Żołyński Paweł  „Ględa”
  147. Grocholski Stanisław „Grabina”
  148. Kazimierski Jan  „Kuba”
  149. Śreniawa-Saganowski Henryk  „Huss”
  150. Sarnowska Zofia  „Puma”

Przeszkoleni we Włoszech (luty – lipiec 1944)

  1. Barycki Edward  „Nietoperz 2”
  2. Bąbik Stanisław  „Wir 2”
  3. Bielan Henryk  „Czubek 2”
  4. Biskupski Zenon  „Pstrąg 2”
  5. Bryniarski Zbigniew „Gorlicz 2”
  6. Buszek Kazimierz  „Watra 2”
  7. Donabidowicz Stanisałw  „Narwal 2”
  8. Duszyński Władysław  „Wrzos 2”
  9. Dziurlikowski Zbigniew  „Cis 2”
  10. Gąsiewicz Zbigniew  „Koczerga 2”
  11. Giecewicz Kaziemierz  „Hyży 2”
  12. Górnicki Jan  „Gralak 2”
  13. Górny Józef „Robak 2”
  14. Groele Andrzej  „Sęp 2”
  15. Hejke Jan  „Znicz 2”
  16. Jackowski Jerzy  „Olza 2”
  17. Kowalczyński Klemens  „Klin 2”
  18. Kowalowski Andrzej  „Kulas 2”
  19. Kowalski Bolesław  „Bekas 2”
  20. Kowalski Stanisław „Rekin 2”
  21. Kozłowski Zygmunt  „Klon 2”
  22. Krajewski Antoni  „Jasiona 2”
  23. Krasiński Jerzy  „Sęk 2”
  24. Król Jerzy „Bąk”
  25. Kujawski Marian  „Sosna 2”
  26. Kultys Zygmunt  „Chmura 2”
  27. Kwaśniewski Bolesław  „Kalina 2”
  28. Lewicki Roman  „Rogal 2”
  29. Lipiński Henryk  „Mar 2”
  30. Lis Jan  „Jeleń 2”
  31. Pakowski Michał  „Andrzej 2”
  32. Malecki Justyn  „Jot 2”
  33. Maniak Władysław  „Świrz 2”
  34. Malinowski Roman  „Czajka 2”
  35. Monstyrski Stefan „Skiba 2”
  36. Myszkowski Leonard  „Wileńka 2”
  37. Nadolski Stefan  „Lama 2”
  38. Narkiewicz Apolinary  „Bogdnaiec 2”
  39. Nowowiejski Henryk  „Kania 2”
  40. Osiński Kazimierz  „Czarny 2”
  41. Pietrusiewicz Stanisław  „Piskor 2”
  42. Pietrzyk Zdzisław  „Dzikus 2”
  43. Podczerwiński Andrzej  „Kamień 2”
  44. Proczka Józef  „Młot 2”
  45. Rachwał Kazimierz  „Wrona 2”
  46. Raciniewski Jan  „Wróbel 2”
  47. Rogoziński Marian  „Muchawiec 2”
  48. Rosiek Tadeusz  „Kapa 2”
  49. Służewski Andrzej  „Sosna 2”
  50. Smykała Teofil  „Smyk 2”
  51. Sołtysik Zbigniew  „Krys 2”
  52. Szaciłło Jan  „Surma 2”
  53. Szantyr Kazimierz  „Oczeret 2”
  54. Szmidt Stanisław  „Brona 2”
  55. Szumski Józef  „Usza 2”
  56. Tatarkowski Stanisław „Kamień 2”
  57. Turski Zygmunt  „Reduta 2”
  58. Wojszczuk Zbigniew  „Miś 2”
  59. Wolanta Jakub  „Wala 2”
  60. Wielgos Zdzisław  „Lampart 2”
  61. Winiarski Maciej  „Osika 2”
  62. Wirga Stanisław  „Tulipan 2”
  63. Wojnarowski Mieczysław  „Strzemię 2”
  64. Wrzask Bolesław  „Dąbrowa 2”
  65. Zalewski Antoni  „Giewont 2”
  66. Zawisza Leszek  „Karaś 2”
  67. Zamorzyński Jan  „Pińsk 2”