24 Lip

25 LAT JEDNOSTKI WOJSKOWEJ „GROM” IM. CICHOCIEMNYCH SPADOCHRONIARZY ARMII KRAJOWEJ – WYSTAWA FOTOGRAFII PIOTRA ANDREWSA

Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa oraz Stowarzyszenie „SPRZYMIERZENI Z GROMEM” przy współudziale Fundacji im. Cichociemnych Spadochroniarzy AK zapraszają na otwarcie wystawy fotografii Piotra ANDREWSA, ukazujących służbę żołnierzy tej elitarnej jednostki Wojska Polskiego. Otwarcie wystawy nastąpi w dniu 28 lipca (tj. wtorek) o godz. 10:00 w Centrum Weterana przy ul. Puławskiej 6a w Warszawie. W czasie otwarcia wystawy zaplanowano między innymi prezentację multimedialną, możliwość zwiedzenia Sali Tradycji oraz zapoznania się ze zbiorami biblioteki Centrum dotyczącymi działań specjalnych.